• Tavuk Dünyası Sriracha Soslu But
  YENİ
  Sriracha Soslu But
  Tavuk Dünyası Sriracha Soslu But
  YENİ
  Sriracha Soslu But

  Güneşte kurutulmuş kırmızı biberlerin acısıyla, sarımsağın muhteşem karışımından oluşan özel Sriracha sosunu marine ettiğimiz tavuk but parçalarımızla buluşturduk, ortaya kendine has tadı ve acılığı ile Sriracha Soslu But çıktı! Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Egelim
  YENİ
  Egelim
  Tavuk Dünyası Egelim
  YENİ
  Egelim

  Ege’nin essiz doğasının sunduğu ege otlarından çok özel bir karışım yaptık ve bu lezzeti tavuğa çok yakıştırdık! Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Tikka Masala Soslu Tavuk
  Tikka Masala Soslu Tavuk
  Tavuk Dünyası Tikka Masala Soslu Tavuk
  Tikka Masala Soslu Tavuk

  Tavuk Dünyası mutfağından Hint esintileri senin için yükseliyor! Zerdeçal, kakule ve kişniş notalarıyla Hint mutfağının çok sevilen Tikka Masala sosu, Tavuk Dünyası lezzet anlayışıyla baştan yorumlandı, bize özel marine tavuklarımızla ayrılmaz bir lezzet ikilisi oldu. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Baharatlım
  Baharatlım
  Tavuk Dünyası Baharatlım
  Baharatlım

  Baharat sevenlere, şefimizden çok özel bir tarif! Bize özel marine tavuklarımız, en sevilen baharatlarla bir araya geldi, ortaya akıl almaz bir lezzet şöleni çıktı! Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Acılı Bi'Köri
  Acılı Bi'Köri
  Tavuk Dünyası Acılı Bi'Köri
  Acılı Bi'Köri

  Körinin tadına acı acı varacağınız eşsiz bir lezzet! Gerçek Hint körisi, acı sos, küp küp kesilmiş soğanlar ve taze kültür mantarları tavuklarımızla bu çok özel tarifle buluştu. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Balkan Rüzgarı
  Balkan Rüzgarı
  Tavuk Dünyası Balkan Rüzgarı
  Balkan Rüzgarı

  Tüm közlerin üzerinde olduğu Balkan soslu eşsiz bir lezzet. Köz biber, köz patlıcan, sarımsak ve çok özel marine tavuklarımız. Fazla söze gerek yok. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Kremantar
  Kremantar
  Tavuk Dünyası Kremantar
  Kremantar

  Mantardan vazgeçemeyenler içinmuhteşem bir lezzet! Tavuklarımızı taze kültür mantarı ve kremayla hazırladığımız özel sosla bir araya getirerek mantarseverlerle bir lezzet şöleni hazırladık.Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Kekiklim
  Kekiklim
  Tavuk Dünyası Kekiklim
  Kekiklim

  Üstün Lezzet Ödüllü, mis gibi kekik kokulu çok özel bir tarif; Kaz Dağı eteklerinde yetişen özel kekikle yapılmış sosumuza kaşar peyniri ve krema ilave edilerek enfes bir lezzet hazırladık.Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Barbeküs
  Barbeküs
  Tavuk Dünyası Barbeküs
  Barbeküs

  Mangal tadını sevenleri unutmadık! Tavuklarımızı yedi özel baharatımızla dinlendiriyoruz, zenginleştirilmiş tütsülü barbekü sosumuzla harmanlıyoruz. Kaliforniya biberleri ekleyip çok özel bir lezzet sunuyoruz. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Labiate
  Labiate
  Tavuk Dünyası Labiate
  Labiate

  Peynirseverlere özel bir lezzet! Kendine özgü sosu ile marine edilen tavuklarımız, cheddar peyniri ve biberiyeyle birleşince, tadı damağınızda kalacak eşsiz bir lezzet ortaya çıktı. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Közlüce
  Közlüce
  Tavuk Dünyası Közlüce
  Közlüce

  Köz biberli, Üstün lezzet Ödüllü! Közlenmiş tatlı biberleri, küp küp doğradığımız tavuklarımızla buluşturduk ve sizin için eşsiz bir marinasyon hazırladık. Yumuşacık, lezzetli, köz biber tadında tavuklar icat ettik.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Chili Lokumu
  Chili Lokumu
  Tavuk Dünyası Chili Lokumu
  Chili Lokumu

  Lokum gibi yumuşacık tatlı tavuğumuza acı kattık! Orijinal tatlı Şili biberleriyle hazırladığımız karışımımıza özel acı sosumuzdan ekledik. Tatlı-acı, vazgeçemeyeceğiniz farklı bir lezzet icat ettik. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Mucidinden Soslu Tavuk
  Mucidinden Soslu Tavuk
  Tavuk Dünyası Mucidinden Soslu Tavuk
  Mucidinden Soslu Tavuk

  Sizin için en lezzetlisini ararken özel soslu tavuğu keşfettik; patentini aldık! Tavuk Dünyası'nın özel reçetesiyle marine edilmiş leziz tavuklarının sırrı bizde, lezzeti size kalsın. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Şefin Tavası
  Şefin Tavası
  Tavuk Dünyası Şefin Tavası
  Şefin Tavası

  Her lokmasında ayrı bir lezzet şöleni yaşayacağınız, Üstün Lezzet Ödüllü eşsiz bir tarif! Arpacık soğan, taze mantar, Kaliforniya biberi, enfes tavuk parçaları ve şefin gizli sosuyla hazırlanan bu özgün lezzet çok konuşuluyor! Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Kendini Beğenmiş Tavuk
  Kendini Beğenmiş Tavuk
  Tavuk Dünyası Kendini Beğenmiş Tavuk
  Kendini Beğenmiş Tavuk

  Beğendi de tavuklarımızı çok sevdi! Özel marine edilmiş tavuk but parçalarımız, usta dokunuşlarla hazırlanmış beğendi yatağının üstüne geldi. Tarifi zor bir lezzet ortaya çıktı. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Ali Nazik Tavuk
  Ali Nazik Tavuk
  Tavuk Dünyası Ali Nazik Tavuk
  Ali Nazik Tavuk

  İsmini Osmanlı padişahlarından Yavuz Sultan Selim’in verdiği, Gaziantep mutfağının sembolü Ali Nazik, Tavuk Dünyası’na teşrif etti! Közlenmiş patlıcanlar süzme yoğurtla buluştu, essiz Şefin Tavası tavuk parçaları üstüne gelince muhteşem bir lezzet ortaya çıktı. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis edilir.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Fülfül
  Fülfül
  Tavuk Dünyası Fülfül
  Fülfül

  Şu ana kadar yaşadığınız bütün acıları unutun! Farklı yörelerden aldığımız biberleri kaynattık ve özel baharat ekledik. Ekstra acı sosumuzla harmanlanan tavuğumuzun tadına dayanamayacaksınız. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Efsane Buffalo
  Efsane Buffalo
  Tavuk Dünyası Efsane Buffalo
  Efsane Buffalo

  Hiç gülerken ağladınız mı? Şefimiz tarafından özel olarak hazırlanan barbekü sosumuzu,mutluluk veren Şili biberiyle acılaştırdık. Lokum gibi pişirilmiş enfes tavuklar hazırladık. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Cafe de Paris Soslu Tavuk
  Cafe de Paris Soslu Tavuk
  Tavuk Dünyası Cafe de Paris Soslu Tavuk
  Cafe de Paris Soslu Tavuk

  Dünya mutfaklarının en çok sevilen ve değişmez Cafe de Paris Sosunu, Tavuk Dünyası lezzet anlayışıyla baştan yorumladık! Tavuk Dünyası'nın leziz tavuklarıyla enfes bir tarif hazırladık. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Bi'Köri
  Bi'Köri
  Tavuk Dünyası Bi'Köri
  Bi'Köri

  Köri tadına doya doya varacağınız eşsiz bir lezzet ! Gerçek Hint körisi, küp küp kesilmiş soğanlar ve taze kültür mantarları, kendine özel sosuyla marine edilmiş tavuklarımızla buluştu.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Kekiklim Pirzola
  Kekiklim Pirzola
  Tavuk Dünyası Kekiklim Pirzola
  Kekiklim Pirzola

  Mis gibi kekik kokulu tavuk pirzola. Kaz Dağı eteklerinde yetişen özel kekikle yapılmış sosusmuzu kaşar peyniri ve krema ile ilave ederek kemiksiz but filetomuzla buluşturduk. Damağınızda eşsiz bir tat bırakcak.Özel soslu enfes makarna, çıtır patates ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Izgara Pirzola
  Izgara Pirzola
  Tavuk Dünyası Izgara Pirzola
  Izgara Pirzola

  Tavuk etinin kemiksiz but kısmından elde ettiğimiz filetolarımızı Tavuk Dünyası mutfağının özel soslarıyla marine ediyoruz. Dinlendirdiğimiz filetolarımızı özel ızgaramızda pişiriyoruz ve pirzolaseverlerle buluşturuyoruz. Özel soslu enfes makarna, çıtır patates ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
 • Tavuk Dünyası Fülfül Pirzola
  Fülfül Pirzola
  Tavuk Dünyası Fülfül Pirzola
  Fülfül Pirzola

  Pirzolasever, şu ana kadar yaşadığımız tüm acıları unutun. Farklı yörelerden aldığımız biberleri kaynatıp özel baharatlar eklediğimiz ekstra acı sosumuzla kemiksiz but filetolarımızı marine ettik ve ızgaramızda pişirdik. Özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salata ile servis edilir.

  Kapat
Lezzetler Menüsü Eşsiz soslar ve çesit çesit baharatlarla marine edilmiş akılalmaz lezzetler. İNDİR

Tanımlama bilgilerini; sitemizin doğru şekilde çalışmasını sağlamak, içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve site trafiğimizi analiz etmek için kullanıyoruz. Aynı zamanda site kullanımınızla ilgili bilgileri; sosyal medya, reklamcılık ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz.

Ayarları Değiştir